Usaldusväärne partner raamatupidamises - 12 aastat kogemust!
Raamatupidamisteenus asjatundjatelt. Tule tasuta konsultatsioonile!
Kliendisõbralikud paketid - kuutasus SAF majandustarkvara rent, maksunõustamine ja äriühingute asutamine

Raamatupidamine

Raamatupidamine on eduka ettevõtte alus, mis organiseerib ettevõtte rahaasju, näitab firma tegelikku finantsolukorda ja seniseid arenguid ning aitab teha tulevikuplaane.  Rahaasjade korras hoidmine ei ole ettevõtte juhi hingeasjaks ainult finantsaruannete esitamiseks vaid ettevõtte tegevuse mõistmiseks ja hindamiseks. Hästi korraldatud aruandlus tõstab teie krediidivõimekust ning aitab ressursse paremini planeerida.

Raamatupidamine on spetsiifiline valdkond, mis nõuab vastavat kutseoskust, kuid mis ei kuulu üldiselt ettevõtja põhitegevuste hulka. Ettevõtjale on esmatähtis keskenduda klientidele, tootearendusele, juhtimisele ja muule, mis toob väärtust. Meie aitame teil keskenduda oma põhitegevusele pakkudes usaldusväärset ja professionaalset raamatupidamisteenust asjatundjatelt.

Küsi personaalset pakkumist!

Raamatupidamisteenuse eelised

Oleme usaldusväärne partner raamatupidamises

Midagi enamat kui lihtsalt raamatupidaja

Raamatupidaja on ettevõttele nagu perearst. Sa soovid, et Sinu raamatupidaja oleks kompetentne, et vältida rahakulu ja probleeme, mida põhjustavad raamatupidamise vead.

Kui palju raamatupidamine maksab?

Meie hinnapoliitika põhineb kindlal kuutasul, mille sisse kuuluvad SAF majandustarkvara rent, maksunõustamine ja vajadusel äriühingute asutamine. Majandusaasta aruande ja muude lisatoimingute eest me lisatasu ei küsi.

Raamatupidamisteenuse hind sõltub töömahust, mis on iga kliendi puhul erinev. Kui soovid teada täpset hinda, peame esmalt välja selgitama Sinu ettevõtte täpsed vajadused ning nõudmised.

Küsi personaalset pakkumist!

Helista meile +372 6 606 925 või saada kiri info@pallaspartnerid.ee

Saada päring