+372 53 242 790
Menüü

Raamatupidamisteenuse eelised

Hästi korraldatud raamatupidamisteenus aitab näha organisatsioonis kui ka selle ümber toimuvat. Numbritest koondub terviklik pilt, kus korrektselt süstematiseeritud arvestus muudab ettevõtte kulud läbipaistvaks ning aitab teha õigeimaid otsuseid.

Midagi enamat kui lihtsalt numbrid ja rehkendused

Raamatupidamisest tulenevad numbrid üksinda ei paku organisatsioonile piisavalt väärtust. Neist on kasu vaid siis kui neid mõistetakse. Ärimaailma pidev areng paneb organisatsiooni juhid otsima üha nutikamaid konkurentsieeliseid. Kiire otsustamine ning korrektse info õigeaegne valdamine on edu eelduseks ja pidevalt muutuvas keskkonnas suureks trumbiks. Seega on väga oluline, et ka raamatupidamisteenus oleks täpne, kiire ning tõhus.

Raamatupidamisteenuse peamised eelised:

  • raamatupidamisega tegelevad vastavalt koolitatud spetsialistid;
  • aruanded on õigeaegselt esitatud ja korrektselt täidetud;
  • diskreetne ning turvaline teenus, mis tagab vastutuskindlustusega raamatupidaja poolt tekitatud kahju hüvitamise;
  • kompetents maksude nõustamisel ning optimeerimisel;
  • kokkuhoid raamatupidaja leidmisele kuluva aja ning koolitamise arvelt, lisaks palga ning töökuludelt;
  • teenuse juurde kuuluvad vastavad programmid ning litsentsid.

Miks valida Pallas & Partnerid raamatupidamisteenus?

Raamatupidamisteenuse pakkujaid on tänaseks turul juba mitu tuhat. See teeb teenuse ostja elu ühelt poolt lihtsamaks, teiselt poolt aga keerulisemaks. Lihtsamaks, sest suur konkurents muudab hinnad paindlikumaks. Ka raamatupidamisteenuse puhul on võimalik leida pakkuja, kes on valmis korraldama organisatsiooni raamatupidamise kordades soodsamalt senisest pakkumisest. Kuid kas hind on ainus kriteerium, millest tuleks lähtuda?

Mida hinnata teenusepakkuja valikul?

Koduleht –  kas teenuste kirjeldus ühtib vajadustega, mida otsite? Kui kergelt on teinud teenusepakkuja end läbi kontaktandmete leitavaks? Ning mis kõige olulisem, kas koduleht tekitab usaldust. Kui ei, tuleks edasi otsida.

Kohtumine – kui koduleht on tekitanud usalduse ning esimene hinnapäring käes, tuleks kokku leppida kohtumine teenusepakkuja kontoris. Oluline on see seetõttu, et nagu ka koduleht, peaks kontor tekitama usaldusväärse ning sooja tunde.

Tarkvara – raamatupidamisteenuse valiku puhul on väga oluliseks teguriks ka kasutatavad arvutid ning tarkvara. Kõigil ettevõtjatel on kohustus säilitada raamatupidamisdokumente seitse aastat. See tähendab, et on oluline omada legaalset tarkvara, millega kaasneb garantii ning klienditugi.

Teenuse sisu – kui kõik kolm eelnevat punkti on korras, tuleb detailideni lahti võtta kogu teenuse sisu ning uurida, millest see koosneb. Tooge välja omapoolsed probleemid ja vaadake, kas pakutud lahendus sobib. Raamatupidamisteenuse eesmärgiks on leida lahendus Teie probleemidele, mitte tekitada neid juurde. Rahaasjade korras hoidmine ei peaks olema organisatsiooni juhi hingeasjaks. Ettevõtjale on esmatähtis keskenduda klientidele, juhtimisele ja tootearendusele. Pallas & Partnerid on usaldusväärne ning professionaalne raamatupidamisteenuse pakkuja, kes aitab juhtidel keskenduda just oma põhitegevusele.

Pallas & Partnerid pakub:

  • pikaajalist kogemust erinevates valdkondades;
  • vastutuskindlustust summale 64 000 eurot;
  • palju pikaajalisi püsikliente;
  • pidevat koolitamist töötajatele.

Korras raamatupidamine on tugeva organisatsiooni aluseks. Vali koostööpartneriks usaldusväärne ning professionaalne raamatupidamisteenuse pakkuja, et saaksid keskenduda oma põhitegevusele.