+372 53 242 790
Menüü

4 küsimust raamatupidamisbürooga koostöö alustamise kohta

Professionaalse raamatupidamisega on sul alati hea ülevaade ettevõtte rahaasjadest – nii on sul lihtsam igapäevaselt otsuseid vastu võtta ja ettevõtet juhtida. Kui oled loomas uut äri või vajad uut raamatupidajat, kaalu kindlasti ka raamatupidamise teenuse sisseostmist.

Järgnevalt leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele raamatupidamisbürooga koostöö alustamise kohta.

Kuidas kujuneb raamatupidamisbüroo teenuse hind?

Raamatupidamisteenuse hind kujuneb vastavalt tööde mahule. Tööde maht sõltub algdokumentide, töötajate ja spetsiifilise aruandluse ning lisaülesannete hulgast. Meile on oluline pakkuda klientidele stabiilset teenust, mistõttu lepingulisele kuumaksele täiendavaid tasusid ei lisandu. Kuutasu sisaldab järgmist:

  • raamatupidamistarkvara rent,
  • algdokumentide (ostu- ja müügiarvete) sisestamine,
  • palgaarvestus,
  • aruandlus Maksu- ja Tolliametile ning Statistikaametile,
  • ettevõtte aruandlus (bilanss, kasumiaruanne jne),
  • majandusaasta aruanne,
  • konsultatsioonid, maksunõustamine ning muud kokkulepitud tööd.

Kuidas raamatupidamisteenus toimib?

Saadad meile ostu- ja müügiarved ning muud algdokumendid ja me koostame nende põhjal raamatupidamisregistrid ning aruanded. Soovi korral on sul raamatupidamisprogrammile ja andmetele pidevalt ligipääs. Koostatud aruanded esitame kokkulepitud ajaks sulle ja Maksu-, Tolli- ning Statistikaametile. Konsultatsioone, maksunõustamist ja muid töid teeme jooksvalt või vastavalt kokkuleppele.

Kuidas tagada edukas koostöö raamatupidamisbürooga?

Edukas koostöö algab oma soovide väljaütlemisest. Kui teame sinu ootusi ja soove, saame neid ka paremini täita. Hea on juba lepingut sõlmides paika panna algdokumentide esitamise viis, aruannete esitamise kuupäevad ja muu oluline.

Samuti on tähtis hea kontakt kliendi ja raamatupidaja vahel ning raamatupidaja kaasamine otsustesse. Kuna meie raamatupidajad on kursis raamatupidamist puudutavate seaduste, määruste ja nõuetega, oskame anda nõu ja pakkuda lahendusi küsimustele, millele vastamine raamatupidajat kaasamata võib märkimisväärselt kauem aega võtta.

Miks valida raamatupidamisbüroo teenused?

Raamatupidamisbüroo töötajad on oma ala spetsialistid. Kõik meie töötajad on erialase hariduse ja kogemustega ning täiendavad ennast pidevalt. Raamatupidamisteenuse tellimisega ei pea sa soetama raamatupidamistarkvara, hoiad kokku raamatupidaja palkamise arvelt ning ei pea kulutama tema täiendkoolitamisele.

Raamatupidamisbüroo teenuseid tellides võid olla kindel, et aruanded on korrektselt ja õigeaegselt täidetud. Oleme professionaalne partner ja nõuandja ning usaldusväärsuse tagamiseks sõlmime klientidega ka vastutuskindlustuse lepingu.