+372 660 6925
Menüü

Meie raamatupidajad

Helari Pallas – tegevjuht

Helari õppis TTÜ’s, raamatupidamisega on tegelenud aastast 1997 ning raamatupidamisteenust on osutanud Pallas & Partnerid OÜ nimel aastast 2003. Helaril on tänaseks selles valdkonnas kogemust juba 18 aastat! Hobideks on jalgrattasport.


Pilvi PeetsPilvi Peets – raamatupidaja

Pilvi omandas erialase hariduse Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis. Peale kõrgkooli lõppu asus tööle turunduse ja hulgimüügiga tegelevas ettevõttes, kus täitis raamatupidamisassistendi kohuseid. 2012. aasta juunist ühines Pilvi Pallas & Partnerid kollektiiviga. 2015/2016 õppeaastal läbis Pilvi Tallinna Tehnikaülikoolis täiendkoolituse “Pearaamatupidaja, finantsjuht”.


Sigrit AbelSigrit Abel – raamatupidaja

Sigrit liitus Pallas & Partnerid kollektiiviga veebruaris 2013. Juunis 2013 lõpetas Tallinna Majanduskooli raamatupidamise eriala.


Marge PuulmannMarge Puulmann – raamatupidaja

Marge omandas kõrghariduse Rahvusvahelise majanduse ja ärikorralduse erialal TTÜ-s. Lisaks on ta läbinud raamatupidaja-finantsisti ja pearaamatupidaja-finantsjuhi täiendkoolitused TTÜ-s. Enne Pallas & Partnerid meeskonnaga liitumist, töötas ta 11 aastat kaubandusettevõtte raamatupidajana ja hiljem ka pearaamatupidajana.


Marge PärtelMarge Pärtel – raamatupidaja

Tallinna Majanduskoolis rakendusliku kõrghariduse omandanud Marge liitus Pallas & Partnerid kollektiiviga 2015. aastal peale kooli lõpetamist. Varem on ta raamatupidajana töötanud üle kahe aasta.


Kristiina PeetKristiina Kärbo – raamatupidaja

Kristiina õppis majandusarvestust Tartu Kutsehariduskeskuses ja Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis. Pärast erialase hariduse omandamist töötas Kristiina neli aastat raamatupidamisteenuseid osutavas ettevõttes, kuni liitus 2016. aastal Pallas & Partnerid kollektiiviga.


Kristiina PeetKätlin Lindmäe – raamatupidaja

Kevadel 2017 lõpetas Kätlin Lääne- Viru Rakenduskõrgkoolis raamatupidamise eriala. Pallas & Partnerite kollektiiviga liitus Kätlin samal aastal.


Kristiina PeetLaura Eljas – raamatupidaja

Raamatupidamise eriala omandas Laura Tallinna Majanduskoolis ning aastaid hiljem kaugõppes kõrghariduse TTÜ majandusteaduskonnas. Ta on läbinud ka TTÜ täiendkoolituse raamatupidaja-finantsist. Raamatupidajana on Laura töötanud alates 1999. aastast ning seda nii kaubandusettevõtetes kui ka raamatupidamisteenust osutavas ettevõttes.


Kristiina PeetTriin Karu – raamatupidaja

Triin omandas rakendusliku kõrghariduse raamatupidamise erialal Tallinna Majanduskoolis. Raamatupidajana on ta töötanud alates 2006 aastast, alustades jae- ja hulgimüügiga tegelevas ettevõttes. Enne Pallas & Partneritega liitumist töötas Triin rahvusvahelises ettevõttes raamatupidajana.