+372 53 242 790
Menüü

Miks valida online raamatupidamine?

Igal ettevõttel on kohustus hoida oma raamatupidamine korrektne ja asjakohane. Et oma ettevõtte rahaasjadel korralikult silm peal hoida, võid palgata raamatupidaja või osta sisse professionaalset teenust erinevatel teenusepakkujatelt.

Samas on loogiline, et tahad ka ise ettevõtte omanikuna raamatupidamisest osa saada, sellega jooksvalt kursis olla ning teada täpselt, mis su firmas toimub.

Siinkohal aitabki online raamatupidamine, mis lubab sul reaalajas oma ettevõtte raamatupidamisega tegeleda. Miks aga valida traditsioonilise raamatupidamise kõrvale lisaks veel e-raamatupidamine?

Online raamatupidamine hoiab aega kokku

Vahet pole, kas su ettevõte on suur või väike, info töötlemine võtab alati märkimisväärselt palju aega. Igal töötajal peab olema võimalus segamatult tegeleda oma tööülesannetega nii, et ajakasutus oleks võimalikult optimaalne. On loogiline, et raamatupidamises peaks olema kasutusel programm, mis aitab inimestel oma tööd teha võimalikult efektiivselt.

E-raamatupidamine aitab hoida kokku väärtuslikke minuteid, sest töödeldav info saab valitud programmi sisestatud kiiresti ja sellega toimuvad protsessid kulgevad automaatselt.  Tänu online raamatupidamisele kiireneb dokumentide jõudmine kliendilt raamatupidajale, mis aitab raamatupidajal oma aega paremini planeerida. Samuti aitab e-raamatupidamine ühtlustada ettevõtte erinevate osakondade tööd, sest tänu arusaadavale programmile ja heale ülevaatele kaob ära andmete dubleerimine. Lisaks kaotab e-raamatupidamine kohustuse kopeerida tuhmumisohus tšekke, sest need on elektroonilisel kujul alati olemas.

Online raamatupidamine aitab sul oma ettevõtte raamatupidamisega igal ajal ning igal pool kursis olla, sest saad seda vaadata oma personaalsest arvutist. See tähendab piiramatut ligipääsu 24 tundi ööpäevas kõikidele raamatupidamisandmetele, mida võid vaadata ja muuta alati kui soovid. Tänu elektroonilistele lahendustele on sul lihtne suhelda oma raamatupidajaga, kes näeb samuti sinu tehtud muudatusi automaatselt ja saab neid võimalusel muuta või parandada. Seega võimaldab e-raamatupidamine sul oma firma asjadega alati kursis olla.

Online raamatupidamine kui paberivaba raamatupidamine

Inimesed saavad aina rohkem era- ja tööeluga seotud tehinguid ja toiminguid sooritada elektrooniliselt, mistõttu on keerulise ja paberirohke raamatupidamise kolimine arvutiekraanidele  arusaadav samm. Raamatupidamine tähendab pikki aruandeid, dokumente ja allkirjastamist vajavaid pabereid, mis liiguvad tänu e-raamatupidamisele saajani elektrooniliselt. Seetõttu on nende läbilugemine mugavam ning allkirjastamine toimub kiirelt ja lihtsalt. Samuti pakub online raamatupidamine võimalust saata vajalikud dokumendid kliendile või Maksu- ja Tolliametile kokkupakitud kujul. Kuna e-raamatupidamine võimaldab kõiki dokumente kerge vaevaga elektrooniliselt säilitada, kaovad hiiglaslikud arhiveeritud dokumendikuhjad, mida tuleb raamatupidamise seaduse järgi 7 aastat alles hoida.

Online raamatupidamine

  • teeb info sisestamise kiiremaks ja mugavamaks
  • annab selgeid automatiseeritud vastuseid
  • pakub head ülevaadet firmas toimuvast igal ajahetkel
  • säästab loodust

Kui soovid isiklikult olla kursis oma ettevõtte raamatupidamisega, tasub sul kindlasti tutvuda online raamatupidamisega, mis on töökindel ja usaldusväärne abimees igas suuruses ettevõttele.